www.cvonline.hu

DISZPÉCSER/LOGISZTIKUS (7016)

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Diszpécser/logisztikus

Elvárások:
•Kiváló problémamegoldó és szervező készség
•Angol vagy Német tárgyalás szintű nyelvismeret
•Kitűnő kommunikációs készség, helyzetfelismerés
•Középszintű számítógépes ismeret
•Stressz tűrő képesség

Feladatok:
•Nemzetközi- Belföldi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása, nyomon követése
•Alvállalkozói kör bővítése, velük való kapcsolattartás
•Fuvarmegbízások készítése, precíz költséghatékony lebonyolítása
•Felmerült ad hoc jellegű problémák kezelése

Előny:
•hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkaidő:  8.00-16.00

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezni önéletrajz küldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a 70-984-0058-as telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857