www.cvonline.hu

Diszpécser/Logisztikai munkatárs (Ref.:576)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.03.07.
Hirdetés azonosító: 708816
lejárt

Nemzetközi szállítmányozással és fuvarozással foglalkozó Partnercégünk kaposvári telephelyére keresünk kollégát.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Fuvarszervezők munkájának támogatása
  • Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezelése
  • Fuvarfeladatok kiadása, végrehajtásuknak figyelemmel kísérése, ellenőrzése
  • Fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő problémák megoldása
  • Gépkocsivezetők felvétele

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Stressztűrő-képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló szervező készség
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Előny:

Angol nyelvtudás

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások
  • Fiatalos csapat

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu