www.cvonline.hu

Diszpécser

  • A hirdetés 759 napja lejárt

Pénzügyi szektorban működő, kereskedelmi és támogató tevékenységet folytatató stabil és versenyképes amerikai multinacionális budapesti cég keres egy motívált, megbízható munkatársat várhatóan 2016. januári munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

Diszpécser

Főbb feladatok:

  • Banktechnikai eszközöket szervizelő technikusok vezénylése, munkájuk koordinálása és támogatása
  • A bejelentett hibák diszpécselése a szerviztechnikusok részére
  • Kiadott hibák nyomon követése, hibák zárásának figyelemmel kísérése a szerződéses kötelezettségeknek megfelelően
  • Eseti kiszállások kordinálása, karbantartások szervezése
  • Elvégzett munkák, utasításoknak előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése szolgáltatási időben
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség, lehetőleg műszaki/informatikai szakterületen
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Jó szervező és kombinációs készség
  • Rugalmas gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Az ideális kolléga:

  • Képes önállóan dolgozni, felelősségteljes, precíz
  • Kimagasló problémamegoldó képességű
  • Motivált, proaktív, kihívásokat kereső, elkötelezett a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Mobiltelefon
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő