www.cvonline.hu

Diszpécser

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Pénzügyi szektorban működő, kereskedelmi és támogató tevékenységet folytatató stabil és versenyképes amerikai multinacionális budapesti cég keres egy motivált, megbízható munkatársat az alábbi pozícióba:

Diszpécser

Főbb feladatok:

  • Banktechnikai eszközöket szervizelő technikusok vezénylése, munkájuk koordinálása és támogatása
  • A bejelentett hibák diszpécselése a szerviztechnikusok részére
  • Kiadott hibák nyomon követése, hibák zárásának figyelemmel kísérése a szerződéses kötelezettségeknek megfelelően
  • Eseti kiszállások kordinálása, karbantartások szervezése
  • Elvégzett munkák, utasításoknak előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése szolgáltatási időben
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség, lehetőleg műszaki/informatikai szakterületen
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Jó szervező és kombinációs készség
  • Rugalmas gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Az ideális kolléga:

  • Képes önállóan dolgozni, felelősségteljes, precíz
  • Kimagasló problémamegoldó képességű
  • Motivált, proaktív, kihívásokat kereső, elkötelezett a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Mobiltelefon
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő