www.cvonline.hu

Diszpécser

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 929716
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk diszpécser munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az üzem technológiai területein történő folyamatos környezetmonitorozás
  • A kiszerelések gyűjtőcsomagolásához előírt gyűjtőcímkék nyomtatása
  • Az üzem teremlési programjához szükséges csomagolóanyagok sarzsra történő összekészítése
  • A befejezett gyártási sarzsok maradék anyagainak visszavétele

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó állóképesség
  • 12/24 folyamatos munakrend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások+helyi közlekedési bérlet

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!