www.cvonline.hu

DISZPÉCSER

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

DISZPÉCSER

Feladatok:

  • Járatok indítása és érkeztetése
  • A fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Flotta irányítása
  • Gépkocsivezetők munkájának koordinálása

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Befejezett középfokú tanulmányok
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Jelentkezésnél előny:

  • Logisztikai végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

Szükséges kompetenciák

  • Proaktív, hozzáállás
  • Lendületesség, kitartás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, jó hangulatú légkör

Munkavégzés helyei:

  • BILK Logisztikai Központ (1239 Budapest Európa utca 6.)
  • Alsónémedi

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével az alábbi linken lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő