www.cvonline.hu

Diszpécser

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Diszpécser

Feladatok:

  • fuvarszervezői feladatok elvégzése
  • sofőrök folyamatos felügyelete, koordinálása
  • vezetési idők ellenőrzése és betartatása
  • kapcsolattartás a megbízókkal
  • egyéb adminisztrációs feladatok precíz elvégzése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • MS Office és Excel felhasználó szintű ismerete
  • közúti szállítás területén szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • problémamegoldó készség
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • kiváló szervező-és kommunikációs képesség
  • önállóság
  • rugalmasság

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezni a megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol