www.cvonline.hu

Diszpécser

  • A hirdetés 263 napja lejárt

Diszpécser munkakörbe keresünk kollégákat, Jászárokszállási munkahelyre.

Munkarend: három műszak, napi 8 óra.

Feladatok:
  • A festésre behozott anyagok átvétele, elhelyezésük irányítása a tároló helyiségben,
  • nyersanyag selejtek kezelése, festett selejtek kezelése,
  • kommunikáció a gyártó sorok diszpécsereivel,
  • a felrakás folyamatainak irányítása.
  • Részvétel a műszakváltásokban.
Elvárások:
  • szakmunkás végzettség bármilyen területen,
  • tanulási képesség
Juttatások:
  • Bejelentett, határozatlan időre szóló munkalehetőség.
  • Órabér+pótlékok+cafetéria+ utazási költség térítése

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, a E-mail cím megjelenítése e-mailcímen.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -