www.cvonline.hu

Diszpécser

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Diszpécser

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Pontos, precíz, terhelhető személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Stressz- és monotonitástűrés
  • Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Versenyképes kompenzációs csomag: alapbér és teljesítmény alapú bónusz, cafeteria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, szakmai tréningek
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül.
  • Munkaidő: 4 havi munkaidőkeretben , beosztás szerint

Feladatok

  • Kapcsolattartás a DPD depókkal és futárokkal: áruátvételi igények rögzítése, futárok esetleges áruszállításaival kapcsolatos problémáinak megoldása.
  • Csomagfelvételi igények továbbítása a budapesti futárok felé.
  • Felvételi és kiszállítási kérések fogadása, kezelése és megszervezése.
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Kapcsolattarás a társosztályokkal, együttműködés a területileg illetékes operációs vezetővel.

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését 2016. május 12-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Diszpécser pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő