www.cvonline.hu

Diszpécser - német és magyar nyelven

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.
Hirdetés azonosító: 874483

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat a következő munkakörbe: Diszpécser.

Feladatok:

- Karbantartási vezető támogatása a járműipari termelő berendezések operatív karbantartásának kidolgozásában és megvalósításában
- Az üzemzavar-elhárítási munkálatok elindítása, koordinálása és a folyamat korábbi vagy későbbi szakaszában érintett területekkel való egyeztetés
- A berendezések állapotának felügyelete
- A vonatkozó munkamegbízások és visszajelzések összeállítása és nyomon követése
- A felterjesztései stratégia megvalósítása
- Alkalmazási terület: Rendszer-, robot-, eljárási, alkalmazási, szállítási, hegesztési, emelési és irányítástechnika, busztechnológia és szabályozástechnika

Elvárások:

- Középszintű műszaki végzettség
- Magabiztos NÉMET nyelvtudás
- Szakmai tapasztalat karbantartási vagy gyártási területen dolgozó diszpécserként
- Önállóság és magas szintű szervezőkészség
- Térbeli és időbeli rugalmasság
- MS- Office és SAP ismeret

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül
- Versenyképes juttatási csomag
- Modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a