www.cvonline.hu

Diszpécser - német és magyar nyelven

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.10.
Hirdetés azonosító: 1018047

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat a következő munkakörbe: Diszpécser német és magyar nyelven

Feladatok:

- Karbantartási vezető támogatása a járműipari termelő berendezések karbantartásában
- A berendezések állapotának felügyelete
- Az üzemzavar-elhárítási munkálatok elindítása, koordinálása - Kapcsolattartás, egyeztetés az érintett területekkel
- Napi riportok német nyelvre fordítása
- A vonatkozó munkamegbízások és visszajelzések összeállítása és nyomon követése

Elvárások:

- Magabiztos NÉMET nyelvtudás
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Önállóság és magas szintű szervezőkészség
- Térbeli és időbeli rugalmasság
- MS- Office ismeret

Előny:
- Szakmai tapasztalat karbantartási vagy gyártási területen dolgozó diszpécserként
- Műszaki végzettség
- SAP ismeret

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül
- Versenyképes juttatási csomag
- Modern munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a