www.cvonline.hu

Diszpécser / műszakvezető

  • A hirdetés 806 napja lejárt

Budapesti székhelyű, gasztronómiai területen dolgozó,  élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cég keres munkatársat

diszpécser / műszakvezető

pozícióra.

Feladatok:

  • Rendelések rögzítése
  • Diszpécseri feladat ellátása
  • Járatok indítása
  • Gépkocsivezetők munkájának koordinálása
  • Partnerekkel történő telefonos kapcsolattartás
  • Key account managerekkel történő szoros együttműködés, munkájuk háttérbázisként történő segítése

 Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Élelmiszeriparhoz kapcsolódó áruismeret
  • 3 műszakban történő munkavégzés

Jelentkezésnél előny:

  • SAP ismerete

Szükséges kompetenciák

  • Proaktív, hozzáállás
  • Alkalmazkodóképesség, rugalmasság
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség
  • Rugalmasság, önállóság
  • MS Office alkalmazások alapos ismerete

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség, részvétel egy dinamikusan fejlődő csapat sikereiben

Kreatív munkakör, összetett feladatokkal

Versenyképes bérezés

Változatos, felelősségteljes, önálló munka

Fejlődési lehetőség

Alkalmazotti munkaviszony