www.cvonline.hu

Diszpécser, hibaelhárítási munkatárs

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 999068

munkatársat.
Feladatok:

  • Kapcsolattartás a megbízó diszpécserszolgálata és a hibaelhárító szolgálat között
  • Feladatok kiadása a karbantartó szolgálat számára
  • Hibabejelentő és karbantartó program kezelése
  • Elvégzett karbantartási munkák dokumentálása
  • Információszolgáltatás a felelős vezetők felé
  • Jelentések, riportok készítése
  • Elemzések támogatása

Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség (épületvillamossági szerelő, épületgépész, villanyszerelő vagy csőszerelő végzettség)
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 12 órás folyamatos, munkarend vállalása
  • Magabiztos fellépés
  • Magas stressz tűrő képesség

Juttatások:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Amennyiben megfelel a feltételeknek, kérjük, küldje le önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr