www.cvonline.hu

DISZPÉCSER (hibaelhárítási koordinátor)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 906082

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • kapcsolattartás a megbízó diszpécserszolgálata és a hibaelhárító szolgálat között
  • feladatok kiadása a karbantartó szolgálat számára
  • hibabejelentő és karbantartó program kezelése
  • elvégzett karbantartási munkák dokumentálása
  • információszolgáltatás a felelős vezetők felé
  • jelentések, riportok készítése
Elvárások:
  • min. középfokú műszaki végzettség (épületgépész, villamos ipari vagy csőszerelő végzettség)
  • jó kommunikációs készség (szóban és írásban!)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • helyettesítési jelleggel 12 órás folyamatos, munkarend vállalása
  • magabiztos fellépés
  • magas stressz tűrő képesség
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatás
  • utazási hozzájárulás
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, valamint a megpályázott munkakör feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.