www.cvonline.hu

Diszpécser adminisztrátor

  • A hirdetés 309 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Beérkező telefonok kezelése.
  • Kimenő ügyiratok elkészítése, küldése, iktatása.
  • A postázási feladatok elvégzése.
  • A felettes vezető határidős feladatainak nyilvántartása, és ügyfélforgalmának lebonyolítása.
  • Iratok készítése, sokszorosítása.
  • Szabályzatok, utasítások nyilvántartása.
  • Rendezvények megszervezése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Windows Office magas szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Szervezői, irányítási készség
  • Határozottság, magabiztosság

Előnyt jelent:

  • Irodai gyakorlat, integrált rendszerek kezelése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Utazástámogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő