www.cvonline.hu

Displayek összeállítása, hajtogatása

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 982581
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközi szállítmányozási cég központi telephelyére reklámtermékek csomagolására munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Displayek, promóciós anyagok összeállítása, hajtogatása

  • Összeállításhoz szükséges alapanyagok logisztikája

  • Elkészült termékek rendszerezése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (évhalasztók, passzívosok jelentkezését is várjuk)

  • Heti minimum két nap vállalása hétfőtől péntekig, 8-17 óra között

  • A munka minimum 1 hónapra történő vállalása

  • Monotónia tűrés

  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Fizetés bruttó 702 Ft/óra

  • Könnyű megközelítés: Népligettől céges autóbusszal

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, honlapunkon történő Link megjelenítése követően várjuk jelentkezésedet.

Kövess bennünket Link megjelenítése is!