www.cvonline.hu

Discover Program

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Fedezd fel a Vodafone világát!

Discover Programunkba!

  • Komoly felelősségre és kihívásokra vágysz?
  • Igazi innovátor vagy?
  • Lehetőséget látsz ott, ahol mások problémát?
  • Csatlakoznál egy fiatal, ambiciózus közösséghez?
  • Szeretnél tapasztalt, sikeres vezetőktől tanulni?
  • Nem csak ábrándozni akarsz nemzetközi munkatapasztalatról?
  • Vezetői karrierre vágysz?

Ha magadra ismertél, jelentkezz vezetői utánpótlás programunkba!

A 24 hónapos rotációs program során betekintést nyerhetsz a világ egyik vezető mobilkommunikációs vállalatának különböző üzletágaiba, szakterületeibe, ahol garantáljuk az izgalmas feladatokat, kihívásokkal teli munkakörnyezetet.

A résztvevők beilleszkedését, eligazodását a Vodafone világában mentor is segíti, akik tapasztalt, elismert vezetőink közül kerülnek ki.

A program végén a legjobbak számára nemzetközi karrierlehetőség is kínálkozik, melynek köszönhetően két éven keresztül egy másik Vodafone leányvállalat működésébe nyerhetnek bepillantást.

A márciusban induló programra 2015. január 31-ig van lehetőséged pályázni angol nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled feltöltésével.

A jelentkezés feltételei:

  • Gazdasági, műszaki, pénzügyi vagy HR végzettséggel rendelkezel
  • Legfeljebb 1 éves főállású munkatapasztalatod van
  • Kiváló az angolnyelv-tudásod

A kiválasztási folyamat interjúból, képességtesztekből és értékelő központból (Assessment Center) áll.

További részletek és jelentkezés az alábbi linken keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...