Ez az állas inaktív

Disbursement könyvelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-1562)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1053970

Feladatok:

  • Fizetésre jóváhagyott számlák könyvelése
  • Az utalások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Kritikus partnerek, általánostól eltérő fizetési feltételű szállítók nyilvántartása
  • Együttműködés a Treasury Departmenttel, a banki jogosultságok igénylésének rögzítése
  • SOX szerinti előírások betartása, betartatása
  • Hó végi banki egyeztetések

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi/számviteli területen), vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pénzügy vagy számvitel területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat előny
  • Nagyfokú rugalmasság
  • SAP és EXCEL ismeret
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség, megbízhatóság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet-, ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport 2010 óta működő Adminisztrációs és Könyvelési Központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1562-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)