Disbursement csoportvezető (Székesfehérvár) Ref.szám: FE-1265

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.24.
Hirdetés azonosító: 950393

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi/számviteli területen), emellett mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Pénzügy vagy számvitel területen szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • Néhány éves vezetői tapasztalat előny
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Nagyfokú rugalmasság
  • SAP és EXCEL ismeret
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség, megbízhatóság, precizitás

Főbb feladatok:

  • Disbursement (fizetésre jóváhagyott számlák) könyvelés koordinálása, szakmai felügyelete
  • Fizetési ütemterv elkészítése és annak betartatása
  • Az utalások ellenőrzése (ellenőrző riportok futtatása), jóváhagyása
  • Kritikus partnerek, általánostól eltérő fizetési feltételű szállítók nyilvántartása
  • Együttműködés a Treasury Departmenttel, a banki jogosultságok igénylésének rögzítése
  • Business Unit-ok szakmai támogatása
  • Disbursement könyvelési csoport vezetése, ellenőrzése
  • Hiányosságok feltárása, folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Auditokon való részvétel
  • SOX szerinti előírások betartása, betartatása
  • Hó végi banki egyeztetés ellenőrzése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet-, ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport 2010 óta működő Adminisztrációs és Könyvelési Központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1265-ös referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő