www.cvonline.hu

Direkt Sales munkatárs (teljes/ részmunkaidőben)

  • A hirdetés 205 napja lejárt

Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve - ezt kínálja a DELTA Csoport (Link megjelenítése), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora. 1987-ben alapított cégcsoportunk a hazai IT szektor hosszú távon sikeres, elismert szereplője. Társaságunk az alapítás óta stabil, megbecsült munkáltató. A cégcsoportunk fejlődésének köszönhetően kiváló szakembereink körébe új kollégákat keresünk.

Direkt Sales munkatárs
(teljes/részmunkaidőben)

Szakmai feladatok:

  • Cég portfoliójának, belső rendszereinek, kereskedelmi folyamatainak megismerése
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás
  • Hideghívások kezdeményezése vállalati szegmens felé
  • Hívások adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a cégcsoport key account manager munkatársaival
  • Időpontok egyeztetése az értékesítők számára
  • Adatbázis építés – szűrés
  • Egyéb szezonális értékesítési kampányok végrehajtása
  • Értékesítési folyamatok támogatása

Akit keresünk:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Magabiztos, ötletes, fáradhatatlan és megbízható
  • Motiválja a vállalati ügyfélkör kezelése
  • Karrier lehetőséget lát a B2B kereskedelemben és az IT szektorban

Előnyök:

  • Szakirányú középfokú végzettség (kereskedelmi, gazdasági, műszaki előképzettség)
  • Telefonos értékesítésben (call center) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rendszeres kommunikációs és értékesítés-technikai képzések
  • Folyamatos szakmai fejlődés IT termékismeretek terén
  • Lehetőség hosszú távú karrierépítésre, szakmai előrelépésre ügyfélmenedzser, key account manager munkakörbe
  • Stabil cég nyújtotta biztonság, fix bérezés, céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő