www.cvonline.hu

Direkt sales asszisztens

  • A hirdetés 952 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Ügyfélkör bővítés céljából hideg hívások bonyolítása megadott paraméterek alapján;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és az értékesítési menedzserekkel;
  • Bejövő megkeresések kezelése;
  • A területével kapcsolatos statisztikai és teljesítmény információk biztosítása és készítése;
  • A területet érintő munkafolyamat fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Pontos dokumentáció készítése és nyilvántartás vezetése az ügyfélmegkeresésekről.

Elvárások

  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvismeret ÉS az alábbi nyelvek valamelyike: német vagy francia vagy olasz vagy spanyol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt!);
  • Felsőfokú tanulmányokat folytató diákok jelentkezését is várjuk amennyiben legalább heti 20 munkaórát tudnak vállalni;
  • "Értékesítési véna";
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett értékesítői tapasztalat;
  • Telefonos ügyfélszolgálatban való jártasság;
  • Több idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó higgadt személyiség;
  • Határozottság;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Monotonitástűrés;
  • Elhivatottság és kitartás.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Állás adatai

Állás azonosító: 2006
Pozíció megnevezés: Direkt sales asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítés és kereskedelem
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Bármilyen megoldás
Jelentkezési határidő: 2015.02.06.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Spanyol, Olasz, Német, Francia, Angol