www.cvonline.hu

Direkt Marketing Specialist

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Szeretnél Direkt Marketing Specialist lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

  • Szívesen lennél egy gyorsan fejlődő hazai cégnél a marketing csapat tagja?
  • Úgy érzed, a véredben van a KOMMUNIKÁCIÓ – gyorsan és hatékonyan vagy képes megfogalmazni a lényeget szóban és írásban egyaránt?
  • Rendelkezel releváns, felsőfokú végzettséggel és kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalattal?
  • Ambíciózus, lelkes, vidám embernek tartod magad?
  • Do you speak this language fluently?

 Ha a fentiek alapján magadra ismersz, olvass tovább!

Milyen feladatokat várnak Rád?

  • E-mail marketing stratégia kidolgozása. A marketing csapat tagjaként Te fogod az e-mail kommunikációs tevékenységinket tervezni, irányítani és megvalósítani – emellett kezelni a Rád bízott projekteket és kapcsolódó támogató rendszereket (hírlevél küldő rendszer, online intelligencia szoftver).
  • Automata kommunikáció. A Te feladatod lesz magasabb szintre emelni a vevői kommunikációt és kidolgozni olyan hatékony automata kereskedelmi üzeneteket, és kommunikációs folyamatokat, amelyekkel  növelhetjük oldalunk eredményességét.
  • Hírlevél és kampánykommunikáció.  A Te feladatod lesz kampányaink hírlevél támogatása, a leveleink hatékonyságának fejlesztése, tartalmi optimalizálása.
  • Újdonságok és fejlesztés. Számunkra nagyon fontos, hogy folyamatosan lépést tudjunk tartani az online fejlődéssel, ezért Neked is feladatod lesz a Rád bízott témában folyamatosan keresni az újdonságokat, próbálgatni az új lehetőségeket és követni a trendeket.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Nagyfokú önállóságot. E-mail Marketing Specialist-ként Nálad a labda; Te felelsz a saját feladataid megfelelő, határidőre történő elvégzéséért; mi csak az elvárt végeredményt fogalmazzuk meg Neked, a HOGYAN-t Rád bízzuk.
  • Biztos szakmai tudást és releváns tapasztalatot. A munkakör betöltéséhez  releváns szakmai felsőfokú végzettséget és  kereskedelmi cégnél szerzett, 1-2 éves tapasztalat kérünk Tőled.
  • Kiváló kommunikációs képességet. A marketing nagy részben a kommunikációról szól, így nem mindegy, milyen szinten műveled – ezért fontos, hogy szóban és írásban egyaránt hatékonyan, szabatosan és gyorsan meg tudd fogalmazni ötleteidet, mondandódat a kollégák és az ügyfelek számára egyaránt.
  • Lelkesedést, nyitott hozzáállást, csapatjátékot. Az Extreme Digitalnál komolyan vesszük a munkánkat, de ez nem jelenti azt, hogy ne éreznénk jól magunkat közben. Ezért szeretnénk, ha egy alapvetően vidám, pozitív szemléletű, humorérzékkel megáldott jelentkező lennél. Mi is csapatban dolgozunk és nem várjuk el Tőled, hogy teljesen magadtól azonnal tudd mindenre a választ – azt viszont igen, hogy bátran merj kérdezni és konstruktívan tudj együtt gondolkozni a többiekkel, ha elakadtál.
  • Angol nyelvtudást és számítógépes ismereteket. A munkakör betöltéséhez szükséged lesz a gyakorlatban használható angol nyelvtudásra és fontos, hogy meglegyenek a felhasználói szintű Internet, MS Word/Excel/PowerPoint szoftver ismereteid.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

A jelentkezést a fényképes, referenciákat is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal, a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol