Direkt értékesítési képviselő (munkaruha szolgáltatás) (SL-5237)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.06.25.
Hirdetés azonosító: 397025
lejárt

Megbízónk egy textilipari szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi vállalat.

Megbízónk értékesítési csapatába 2 fő munkatársat keresünk az alábbi régiók szerint:
- 1 fő Budapest északi része, Pest megye északi része és Nógrád megye
- 1 fő Budapest keleti része, Pest megye keleti része és Heves megye
Feladatok:
- új üzleti kapcsolatok kialakítása (napi 6-8 látogatás), az új partnerek folyamatos, proaktív és önálló felkutatása, megkeresése;
- teljes körű munkaruha szolgáltatás értékesítése vállalatoknak, a teljes értékesítési folyamat összefogása;
- ajánlatok készítése, prezentáció, szerződéskötés, a szolgáltatás indulásakor az ügyfél támogatása;
- konkurencia figyelemmel kísérése;
- kimutatások és beszámolók készítése a Sales Manager részére.

Elvárás:
- releváns és sikeres B2B értékesítési tapasztalat (preferált: szolgáltatás);
- legalább középfokú végzettség;
- értékesítői képességek, képesség az új ügyfelek hideg megkeresésére, önállóság, kitartás, proaktivitás, rugalmasság, mobilitás;
- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, kiváló tárgyalási készség, kudarctűrő képesség, pontosság, precizitás;
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
- B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat, helyismeret és preferáltan budapesti lakhely.

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízónk versenyképes fix alapfizetést, teljesítményarányos jutalékot, valamint a munka elvégzéséhez szükséges eszközöket (céges autó, mobiltelefon, laptop, cégadatbázis) biztosítja.

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Munkavégzés helye