www.cvonline.hu

Nemzetközi szolgáltató központ számára keresünk munkatársat

DIREKT ADÓZÁSI SZAKÉRTŐ

 (HF 11-7656)

pozícióba.

Feladatok

  • Szorosan együttműködik a vezető adózási szakértővel,
  • Direkt adózási folyamatokban adatokat gyűjt, riportokat készít, támogatja az auditokat,
  • Figyelemmel követi az adózást érintő jogszabály változásokat

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Adózásban, könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol és német nyelvtudás VAGY angol és francia nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Nemzetközi, dinamikus környezet,

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
angol és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a HF 11-7656"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.