Nemzetközi, elektronikai szolgáltató központ számára keresünk munkatársat

DIREKT ADÓZÁSI SZAKÉRTŐ
 (HF 11-7576)

pozícióba.

Feladatok

  • Szorosan együttműködik a vezető adózási szakértővel
  • Direkt adózási folyamatokban adatokat gyűjt, riportokat készít, támogatja az auditokat
  • Figyelemmel követi az adózást érintő jogszabály változásokat Ausztriában, Németországban, Luxemburgban, Nagy-Britanniában, Írországban, Hollandiában, Nigériában és Dél-Afrikában.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Adózásban, könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol és német nyelvtudás
  • Előny: angol és német nyelvi területeken szerzett adózási ismeretek

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Nemzetközi, dinamikus környezet
  • Folyamatos képzési lehetőségek

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
angol és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7576"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése