Nemzetközi, elektronikai szolgáltató központ számára keresünk munkatársat

DIREKT ADÓZÁSI CSOPORTVEZETŐ
 (HF 11-7574)

pozícióba.

Feladatok

  • Direkt adózással foglalkozó osztály vezetése: három vezető szakértő, két senior szakértő, egy szakértő kolléga,
  • EMEA régióban a direkt adózási folyamatok és auditok koordinálása,
  • Együttműködik az EMEA nemzetközi adózási csapatával, és elősegíti az adóvisszatérítési folyamatok hatékony működését.

Elvárások

  • Több év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, jó angol nyelvtudás
  • ERP rendszerekben jártasság
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Thomson Reuters Workflow Manager tapasztalat, SAP/Oracle ismeret

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Nemzetközi, dinamikus környezet

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7574"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése