www.cvonline.hu

Direct Sales Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.02.12.
Hirdetés azonosító: 1007317

Banki területen több éves értékesítői tapasztalattal rendelkezel?
Lelkes hozzáállásoddal könnyen megnyered a partnereket?
Érdekel az IT-lízing területe?
Szakmai szinten beszélsz angolul?

Ha igen, jelentkezz az alábbi pozícióra!
Piacvezető ügyfelünk számára keresünk Direct Sales Manager-t .

Feladatok:

- Új ügyféligények felkutatása, piac feltérképezése
- Új ügyfelek akvirálása, a velük való tárgyalások és személyes találkozók megszervezése és lebonyolítása
- Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, keresztértékesítés
- Terület forgalmának és fejlődésének biztosítása és működtetése
- A vállalat értékesítési koncepciójának előmozdítása és végrehajtása
- Lízing ügyletek teljeskörű precíz lebonyolítása és a lezárásához kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

- Felsőfokú kereskedelmi, vagy közgazdasági képzettség
- Direkt B2B értékesítésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
- Banki KKV finanszírozásban szerzett tapasztalat
- Pénzügyi termékek/szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
- Előterjesztések írásában való jártasság és affinitás a pénzügy/számvitel területe iránt
- Jó kommunikációs képesség és tárgyalási technika, meggyőző személyiség
- Strukturált, céltudatos, hatékony munkamódszer, precíz adminisztráció
- Kiváló angol és/vagy német nyelvismeret
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Hosszútávú, biztos munkahely
- Felelősségteljes és változatos munkakör
- Fix + teljesítmény alapú bérezés
- Átfogó és célirányos betanítás
- A csapatmunkát előtérbe helyező vállalati struktúra
- Vállalati autó személyes használattal

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a