www.cvonline.hu

Direct Sales Agent

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára Direct Sales Agent munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Potenciális partnerek felkeresése a kormányzati és versenyszférában egyaránt
• Tendereken való részvétel, pályázati anyagok összeállítása
• Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a partnerekkel
• Meglévő ügyfelek kezelése CRM rendszerben
• Új potenciális ügyfelek felkutatása
• Riportálás a vezetőség felé
• Megrendelések nyomon követése és dokumentálása
• Termék trainingeken és meetingeken való folyamatos részvétel
• Forecastok készítése

Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
Minimum 4-5 év szolgáltatói oldalon szerzett releváns tapasztalat (leginkább IT vagy Irodatechnika területen)
• Direkt értékesítésben szerzett jártasság
Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
• Magas szintű és naprakész MS Office ismeret (World, Excel, Outlook)
• B kategóriás jogosítvány
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban egyaránt
• Magas szintű tárgyalási készség
• Folyamatszemléletű attitűd
• Mobilitás

Előny:
• Nemzetközi cégnél szerzett értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol