www.cvonline.hu

Diplomata értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2017.02.24.

Pozíció leírása / Job description

Erősséged a kapcsolatépítés? Szeretsz különféle rendezvényeken megjelenni? Esetleg még diplomata körökben is ismert vagy? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Feladatok:

Prémium autómárkákkal foglalkozó ügyfelünk számára olyan diplomata értékesítőt keresünk, aki folyamatosan rendezvényekre jár, netwokingel és ezáltal a cég autómárkáit a kiemelt célcsoport körében értékesíti.

Elvárások:

Téged keresünk, ha:

• Remekül beszélsz angolul és mellette még egy, lehetőleg világnyelvet is ismersz, amit nyelvvizsga bizonyítvánnyal igazolni tudsz.
• Nyitott vagy, szeretsz ismerkedni, és mindemellett erős értékesítői vénával is rendelkezel.
• Van bejárásod nagykövetségekhez, diplomáciai körökbe, akikkel folyamatosan építened kell majd a kapcsolatot.
• Előny, ha már van tapasztalatod gépjármű-értékesítésében.

Amit kínálunk:

Mit is kapnál mindezért cserébe?

Inspiráló kihívásokat, intenzív szakmai fejlődést, versenyképes juttatási csomagot (telefonnal, laptoppal és céges autóval együtt), valamint betekintést egy prémium autómárkákkal foglalkozó vállalkozás mindennapi életébe!

Ha a leírtak alapján magadra ismertél, várjuk jelentkezésedet!

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -