www.cvonline.hu

Diplomás gyógytornász

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Állásajánlat: Diplomás gyógytornász végzettségű munkavállalókat keresünk németországi helyszínekre

A ViroMedian eszperantó nyelven, emberek közötti kapcsolatok létrehozását jelenti. Ezt tűztük ki célul magunknak és ezért választottuk legfőbb célkitűzésünket egyben vállalkozásunk nevéül. Az egészségügy prémium-személyzeti szolgáltatója vagyunk és neves ügyfeleink részére keresünk Németország különböző vidékeire

Diplomás gyógytornászokat

A foglalkoztatás célja határozatlan idejű munkaviszony létesítése.

A foglalkoztatás feltételei:

  • diplomás gyógytornász végzettség
  • nyitottság továbbképzések elvégzésére
  • csapatszellem
  • örömmel végzett önnáló munka
  • a Bobath-terápiás képzés és tapasztalat előny, de nem feltétel
  • csapatjátékosi szemlélet,
  • jó szervezőkészség,
  • nagyfokú empátiás érzék a munkából adódó helyzetek, a betegek és azok családtagjai tekintetében,
  • független és önálló munkavégzés,
  • valamint nem utolsó sorban Ön örömmel végzi munkáját

Amennyiben még nem rendelkezik németországi szakmai elismertetéssel valamint  a szükséges igazolt nyelvismerettel, többéves tapasztalatunkkal támogatjuk és segítünk Önnek mindezek megszerzésében. Csapatunk már több mint 300 ápoló és orvos németországi munkavállalásában működött sikeresen közre.

Magyarul beszélő munkatársainktól további hasznos információkat kaphat és tájékozódhat a részletekről. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, hívjon minket az alábbi telefonszámon vagy küldje el részletes pályázatát a megadott e-mail címre.

ViroMedian oHG

Leipheimer Straße 49

D-89233 Neu-Ulm

Tel.: +36 30 525 4800

Tel.: +49 151 188 566 71

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr