www.cvonline.hu

Diplomás ápoló, szakápoló, műtős

  • A hirdetés 817 napja lejárt

Álláslehetőség Svájcban

Diplomás ápoló, szakápoló, műtős munkakörbe (1 fő)

Ügyfelünk, egy svájci magánklinika Zürich közelében (német nyelvterületen).

A klinika 73 ággyal és 150 munkatárssal rendelkezik. Elsőosztályú szolgáltatást nyújt látogatóinak, gyönyörű természeti területen fekszik. Tevékenységi körébe többek között beletartozik: szülészet, általános sebészet, belgyógyászat, idegsebészet, kardiológia, traumatológia, gerincsebészet, szomatoszenzoros fájdalomterápia, plasztikai vagy rekonstrukciós sebészet. A klinika kíváló szolgáltatást nyújt légzési nehézséggel és túlsúllyal küzdő pácienseknek.

Munkaköri leírás:

  • A készülékek elkötelezett és gondos kezelése a műtétek alatt, a műtétek személyi és tárgyi feltételeinek biztosítása, a beavatkozás típusának megfelelően a szükséges műszerek, eszközök előkészítése
  • Páciensek gondozása a műtőben együttműködésben az aneszteziológusokkal
  • Részvétel az ügyeletben

Elvárások:

  • Diplomás ápolói, műtős szakasszisztensi végzettség
  • Rugalmasság, különféle operációs technikai berendezések ismerete, tapasztalat
  • Német nyelv felsőfokú ismerete (C1-es szint) vagy svájci német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt és modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Segítség a külföldi munkavégzési engedély megszerzésében (a konformitási bizonyítvány megléte előnyt jelent)

Az állás azonnal betölthető.

Német nyelvű önéletrajzaikat az alábbi e-mail címre várjuk.