www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 891750
lejárt

Karrier az Audinál

Diplomamunka - Elektromos hajtású személygépkocsi villamos motor tervezése extrudált kivitelű motorház felhasználásával

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a motorfejlesztés területén belül a korszerű hibrid- és elektromos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása.

Feladatok

Téma rövid leírása:

Elektromos hajtású személygépkocsi villamos motor tervezése extrudált kivitelű motorház felhasználásával

Analizálja egy elektromos hajtású személygépkocsi hajtómotor állórész-ház és csapágypajzsok lehetséges kialakításait a különböző motortípusok figyelembevételével.

- lehetséges szerkezeti felépítések áttekintése

Vizsgálja meg a megadott alapvető jellemzők (mechanikai és villamos jellemzők) által definiált villanymotort a következők szerint:

- vizsgálja meg az extrudált villanymotor ház lehetséges szerkezeti kialakításait a megadott motorhoz

- tegyen javaslatot az előzőek alapján az optimális szerkezeti kialakításra a következő szükséges külső csatlakozási lehetőségeket:

- hajtómű

- teljesítmény elektronika

- aggregát felfüggesztés

- hűtőfolyadék oda- és visszavezetés

- készítsen funkcionális 3D modell-t (ProE/Creo preferált)

- javasoljon extrudált profil kialakítást az előzőek alapján

- végezze el alapvető áramlástechnikai és hőtechnikai számításokat

Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok (gépészmérnök, járműmérnök)
  • Kommunikációs németnyelv-tudás
  • Megalapozott mechanikai, szilárdságtani és anyagtechnológiai ismeretek
  • Megalapozott hő- és áramlástani ismeretek
  • Szervező- és elemzőképesség
  • Strukturált munkavégzés önállóan és csoportban
  • Alapvető ismeretek elektromos motorokról
  • Analitikus gondolkodás és nagyfokú önállóság
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, terhelhetőség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC5720

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Inotay Mónika
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 30 767 1737