www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 891749
lejárt

Karrier az Audinál

Diplomamunka – Villamos gépek és járműhajtások –Járműhajtásban alkalmazható villamos gép gyártása során alkalmazott zsugorkötéses szerelési eljárás optimalizálása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a motorfejlesztés területén belül a korszerű hibrid- és elektromos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása.

Feladatok

Téma rövid leírása:

Járműhajtásban alkalmazható villamos gép gyártása során alkalmazott zsugorkötéses szerelési eljárás optimalizálása

Szakirodalom segítségével ismertesse általában a zsugorkötést! Mutassa be a címben szereplő eljárás során fellépő igénybevételeket és deformációkat, a kötés funkcióit, az eljárás kritikusnak ítélt paramétereit.

Dolgozzon ki a funkció szempontjából optimális paraméterekkel végzett eljárást az adott alkatrészek összeszerelésére, illetve tűrésezésére. Ismertesse a kiválasztás szempontjait! Eredményeit támassza alá mérési dokumentációval és végeselem-szimulációval!

Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok (gépészmérnök, közlekedésmérnök)
  • Kommunikációs németnyelv-tudás
  • Megalapozott mechanikai, szilárdságtani és anyagtechnológiai ismeretek
  • Szervező- és elemzőképesség
  • Strukturált munkavégzés önállóan és csoportban
  • Alapvető ismeretek elektromos motorokról
  • Analitikus gondolkodás és nagyfokú önállóság
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, terhelhetőség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC5718

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Inotay Mónika válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1737