Diplomamunka–Villamos gépek és járműhajtások–Speciális villamos gépek tervezése

Hirdetés azonosító: 1074602
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a motorfejlesztés területén belül a korszerű hibrid- és villamos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása. Az itt fejlesztett motorok alapvetően határozzák meg a következő évek mobilitását.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

Speciális, a szokványostól eltérő villamos gépek tervezése villamos hajtású közúti járművekhez. A feladat az előképzettségtől és a szakmai tapasztalattól függően megközelíthető elektromágneses méretezési (villamosmérnöki), vagy gépészeti, konstruktőri oldalról is. Kreatív, alkotó munkához kreatív, tenni akaró és tudó kollégát keresünk.

Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938