www.cvonline.hu

Díjkönyvelő munkatárs

  • A hirdetés 673 napja lejárt

Pénztárcsoportba keresünk

díjkönyvelő munkatársat

Feladatok:

Pénztárhoz érkezett befizetések és kifizetések kezelése

(befizetések, kifizetések azonosítása, befizetések könyvelése, jóváírása egyéni számlára, függő tételek tisztázása, visszautalások kezelése)

Munkáltatói szerződések kezelése

Munkáltatói folyószámlák ellenőrzése, egyeztetése

Csoportos beszedési megbízások kezelése

Partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban

Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Könyvelői alapismeretek

Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat

Excel, Word felhasználó szintű használata

gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés

napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése

pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés

folyamatos igény a fejlődésre

csapatszellem, konstruktivitás

jó kommunikációs készség

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • munkába állás előre láthatólag 2015. július közepétől

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát

fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő