www.cvonline.hu

Díjkönyvelési és szolgáltatási csoportvezető

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Pénztárcsoportba keresünk

díjkönyvelési és szolgáltatási csoportvezető munkatársat

Feladatok:

8 fős csoport teljes körű szakmai irányítása, motiválása és ellenőrzése;

Folyamatok optimalizálása, az ehhez kapcsolódó módosítási, fejlesztési javaslatok, igények összeállítása;

Szabályozás betartásának biztosítása;

Riportolási és jelentéskészítési feladatok a vezetőség felé;

Csoport fejlesztése, képzésekre vonatkozó javaslatok kidolgozása, oktatások megszervezése, lebonyolítása;

Partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban;

Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

Legalább középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség;

Legalább 2 év adminisztrációs és vezetői munkatapasztalat;

MS Office szoftver (elsősorban Excel) magas szintű ismerete;

Kitűnő folyamatmenedzsment és kommunikáció;

Csapatszellem, konstruktivitás;

Alaposság, megbízhatóság

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

 Munkaidő:

  • napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • munkába állás előre láthatólag 2015. július közepétől

 Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát

fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Elvárás

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő