www.cvonline.hu

Díjkönyvelési és szolgáltatási csoportvezető

  • Frissítve 53 napja

Egészség -, és Nyugdíjpénztárunkba keresünk

díjkönyvelési és szolgáltatási csoportvezető munkatársat

Feladatok:

Feladatok:

  • 8 fős csoport teljes körű szakmai irányítása, motiválása és ellenőrzése;
  • Folyamatok optimalizálása, az ehhez kapcsolódó módosítási, fejlesztési javaslatok, igények összeállítása;
  • Szabályozás betartásának biztosítása;
  • Riportolási és jelentéskészítési feladatok a vezetőség felé;
  • Csoport fejlesztése, képzésekre vonatkozó javaslatok kidolgozása, oktatások megszervezése, lebonyolítása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban;
  • Együttműködés a társterületekkel
Elvárások:

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség;
  • Legalább 2 év adminisztrációs és vezetői munkatapasztalat;
  • MS Office szoftver (elsősorban Excel) magas szintű ismerete;
  • Kitűnő folyamatmenedzsment és kommunikáció;
  • Csapatszellem, konstruktivitás;
  • Alaposság, megbízhatóság

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása
Juttatások:

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • versenyképes fix jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • munkába állás kiválasztás után azonnal

Munkaidő:

napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát

fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország,XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest