www.cvonline.hu

Digitális projektvezető

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Egyedi szoftverekkel, internetes rendszerekkel, és weboldalak fejlesztésével foglalkozó partnercégünk, az ALLWIN Informatika Kft. számára Digitális projektvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

A webes portál fejlesztési projektjeinek koordinálása:

  • Webes projektek (Sitecore, e-commerce) teljes körű lebonyolítása
  • Tanácsadás, tervezés, specifikálás
  • Változásmenedzsment, problémamegoldás
  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Pénzügyi elszámolások

Követelmények:

  • Kiváló felfogó, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott, de rugalmas személyiség
  • Erős üzleti szemlélet
  • Legalább 2 év hasonló területen eltöltött tapasztalat
  • Webes, alkalmazásfejlesztési projektek ismerete
  • Naprakész tudás a digitális megoldások világában
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Office eszközök (Excel, Word, Outlook, Project) ismerete

Előny:

  • Rendszerszervezői, informatikai, közgazdasági vagy pénzügyi diploma
  • Projekt módszertanok ismerete
  • Német nyelv ismerete
  • Szoftver- és webfejlesztői tapasztalat (ASP.NET, C#, PHP, HTML, JavaScript, CSS)

Egyéb:

Egy válogatott csapat vár

Kompenzációs csomag:

Versenyképes fizetés és juttatások (angol oktatás, sportolási lehetőségek, kávé, nasi, gyümölcs, közösségi programok, csocsó, valamint kedvezményes vásárlási lehetőség és munkáltatói kölcsön)

Munkakörülmények:

  • modern, felújított iroda,
  • csúcsminőségű számítógépek/laptopok,
  • dupla monitor,
  • villámgyors gigabites internetkapcsolat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, Szent Gellért tér

Munkakezdés: azonnal

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol