www.cvonline.hu
Digitális Project Manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.03.
Jelentkezési határidő: 2016.02.09.
Hirdetés azonosító: 981634
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy kreatív, egyedi megoldásokban gazdag, dinamikusan fejlődő on-line design és fejlesztő ügynökség, aki keresi legújabb csapattagját!

Feladatok:
· a fejlesztő csapat koordinációja,
· fejlesztői feladatok kiosztása, kapacitás menedzselése,
· a fejlesztési irányok meghatározása a csapat szakmai visszajelzéseire támaszkodva,
· eseti kapcsolattartás magyar és külföldi ügyfelekkel szakmai kérdésekben,
· a beérkezett fejlesztési briefek értelmezése az accountokkal együttműködve,
· kérdések megfogalmazása az ügyfél felé, akár több körben,
· személyes részvétel ügyfél megbeszéléseken a projekt szakmai jellegtől függően,
· a kapott információk alapján a briefek pontosítása,
· szakmai csapat tagok kijelölése az ajánlati munkaóra becsléshez,
· az ajánlatok elkészítéséhez szakmai, tartalmi segítség az accountok részére, szükség esetén szakmai részek megírása, lektorálása.
· projekt jellegétől függően a brief mélyítése, a feladat részletes specifikálása, specifikáció elkészítése,
· a kivitelezés során szakmai-tartalmi support a grafikusoknak, fejlesztőknek ("gondolkodótárs"),
· tesztelés, nagyobb projektek esetén a tesztelés vezetése és további teszterek bevonása,
· elkészült fejlesztések jóváhagyása vagy visszaküldése javításra.
· részvétel projekt értékelésben.

Követelmények
- legalább 3 év webfejlesztői tapasztalat
- folyamatszemlélet
- csapatmunka
- segítőkészség
- tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret
Ha az alábbi ismeretek közül minél többel rendelkezel, annál jobb:
PHP, MySQL, Javascript, jQuery, verziőkövetés (GIT), HTML/HTML5, CSS, SASS

- Családias légkör, összetartó csapat
- Rendszeres közös programok
- Nagyfokú önállóság
- Fejlődési lehetőség, új megoldások megismerése

Kategória
IT / Informatika
Régió