www.cvonline.hu

Digitális nyomdai operátor, grafikus

  • A hirdetés 847 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Partnercégünk:

Reklámajándékok emblémázásával foglalkozó vállalat

Feladatok:
  • Kapott grafikai anyagból látványtervek készítése
  • Kapott grafikai anyag nyomdai előkészítése
  • Tekercses nyomtatók üzemeltetése
  • Íves lézernyomtatók üzemeltetése
Elvárások:
  • Corell Draw, Illustrator programok magas szintű ismerete
  • Nyomdai előkészítésben magas fokú jártasság
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat hasonló területen

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő