www.cvonline.hu
Digitális nyomdagépkezelő (Referenciaszám: PJ5023)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.04.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1086198

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Digitális nyomdagépkezelő

Feladatok:
- Borítékoló gép beállítása és működtetése változó műszakban
- Digitális nyomdagép beállítása, működtetése
- Kézi borítékolási feladatok
- Minőség ellenőrzés
- Anyagmozgatás, anyagkezelés

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Műszaki beállítottság
- Monotonitástűrés
- Önálló munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó készség

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális, mégis családias munkakörnyezet
- Fix jövedelem
- Munkavégzés helye: X. kerület

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát és bérigényét az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balogh Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.