www.cvonline.hu

Digitális médiaértékesítő

  • A hirdetés 229 napja lejárt

munkatársat keresünk

A Gravity Media Group digitális reklámfelületek értékesítésével foglalkozó csapata médiaértékesítő-, ügyfélkapcsolattartó munkatársat keres.
Cégünk 8 éve működő független, hazai piacon meghatározó pozícióval rendelkezik, és több ismert hazai weboldal médiaképviseletét látja el. Belvárosi irodánkba hosszú távra keressük tanulásra, új kihívásokra nyitott kollégánkat.

Elvárások:

  • médiaértékesítésben szerzett tapasztalat
  • precíz, önálló, proaktív munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • jó adminisztrációs készség

Feladatok:

  • meglévő ügyfelek kezelése, ügyfelek igényeinek magas szintű kiszolgálása
  • lehetséges új ügyfélkör feltérképezése
  • prezentációk és ajánlatok készítése
  • reklámkampányok sikeres teljesülésének menedzselése
  • új hirdetési megoldások kialakítása

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások
  • hosszútávú karrier
  • szakmai konferenciákon, workshopokon való részvétel
  • szakmai tréningek, fejlődési lehetőség
  • nyugodt, kellemes, belvárosi környezet

Önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő