www.cvonline.hu

Digitális Média-tanácsadó

  • A hirdetés 752 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó miskolci divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • Személyre szabott honlapok, weboldalak, érkeztetési oldalak készítésével, karbantartásával, optimalizálásával kapcsolatos szolgáltatások értékesítése
  • Az elkészített weboldalakhoz kapcsolódó online marketing kampányok, és egyéb online-marketing szolgáltatások értékesítése
  • Közösségi média oldalakon történő megjelenések és kampányok értékesítése
  • Google marketing kampányok, egyéb kattintás alapú kampányok és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Egyéb; webes jelenlétet biztosító, ügyfélszerzésre irányuló online szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfelek személyes megkeresése, ügyfélajánlatok kidolgozása, szerződéskötés,
  • Ügyféllátogatásokhoz, ajánlattételekhez, szerződéskötéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, ügyfélgondozás

Elvárások:

Az ideális munkatárs több éves értékesítési, tanácsadási gyakorlattal tapasztalattal rendelkezik, amely során napi rendszerességgel, önállóan menedzselt hirdetési kampányokat.

Ezen felüli elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • tárgyalóképes kommunikáció
  • üzleties megjelenés
  • eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • önálló munkaszervezés, munkavégzés
  • saját gépjármű
  • hirdetési piacon vagy média termék direkt értékesítésében, Google termékek, szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent a pályázatok elbírálásánál

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • aktív támogatás az értékesítésben
  • tréningek, továbbképzések, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • változatos, izgalmas munka
  • fiatal, dinamikus csapat
  • kiemelkedő munkakörülmények
  • versenyképes fizetés

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő