www.cvonline.hu

Digitális média manager / értékesítési csoportvezető

  • A hirdetés 848 napja lejárt

Az FCR Media Group (vezető európai médiavállalkozás digitális / online média területen 11 országban, összesen 1300 alkalmazottal) keres új kollégákat

munkakörbe

az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• egy 7-8 fős média tanácsadói csapat munkájának irányítása, napi szintű

• média tanácsadók motiválása megfelelő vezetési eszközökkel, az optimális

• tanácsadók napi kísérése, folyamatos teljesítményértékelés

• a széleskörű termékpalettából - Google optimalizált online cégkeresők szervezése értékesítési eredmények elérése érdekében

(Link megjelenítése és Link megjelenítése) és honlapok, Google AdWords kampányok, mobil applikációk, print cégkatalógusok - az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb ajánlat összeállítása

• ügyfelekkel való kapcsolattartás, szakmai tanácsadás

• média tanácsadók munkájának támogatása (mentorálás és coaching)

• ügyfélszerzés támogatása

• teljes felelősség a hozzá tartozó értékesítési terület eredményeiért

részvétel az új munkatársak toborzásában, akiket alapfizetés és magas jutalék

mellett munkaszerződéssel fogunk alkalmazni

Részleg

értékesítés

Elvárás

• minimum 2-3 év értékesítésben szerzett munkatapasztalat (preferált

• több éves tapasztalat minimum 8-10 fős értékesítési csapat

• minimum középfokú angol nyelvtudás

• üzleties megjelenés, vezetői kompetenciák

• jó időbeosztás és céltudatosság

• csapatát állandó, magas szintű teljesítményre ösztönző személyiség

• eredmény orientáltság, a felmerülő érdekellentétek konstruktív kezelése

Amit nyújtunk

fix alapfizetés + jutalék + csoportvezetőként egyéb juttatások (mobiltelefon,

laptop, üzemanyag költségtérítés)

• folyamatos tréningek és szakmai továbbképzések

• modern munkakörnyezet

• egy nemzetközi digitális média vállalat valamennyi egyéb előnye

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő