www.cvonline.hu
Digitális Marketing Specialista
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.17.
Jelentkezési határidő: 2015.06.24.
Hirdetés azonosító: 935766
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Saját piacán meghatározó és piacvezető, nemzetközileg ismert és globálisan jelenlévő partnerünk megbízásából

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:
- A vállalat digitális marketing stratégiájának kialakítása, akció tervek készítése, napi szintű megvalósítása
- A globális és európai digitális stratégia lokalizálása
- CRM, e-commerce és mobilapp rendszerek ismerete, ezen ismeretek kamatoztatása
- Márkaweboldal menedzsmentje
- Márka social marketing jelenlét és aktivitások tervezése, megvalósítása és nyomonkövetése
- Országos kampányok digitális média támogatásának tervezése és lebonyolítása a média és digitális ügynökségek irányításával
- Mobil applikációk fejlesztése
- Digitális trendek, új technológiák folyamatos nyomon követése
- Digitális ügynökségekkel való kapcsolattartás

Követelmények
Szakmai kritériumok:
- Min 5 év tapasztalat digitális ügynökségnél, vagy nagyvállalati oldalon, digitális területen
- Kiváló angol nyelvismeret
- Felsőfokú végzettség
- Digitális felületek (pl. márka/kampány weboldal, Facebook oldal, mobil alkalmazás) fejlesztési tapasztalat
- Google Analytics, Google Adwords felhasználói ismeretek
- E-commerce, SEO, PPC ismeretek
- Tartalomkezelő rendszerek (CMS), vagy ügyfélkapcsolati rendszerek (CRM) működtetésében tapasztalat
- Digitális technikai- / háttér- ismeretek
- Önálló projekt menedzsment
- Stratégiai szemlélet (tapasztalat éves üzleti tervek elkészítésében)
- Technikai tudás a digitális fejlesztéseknél
Kompetenciák:

- Kiváló kommunikációs készség, pozitív befolyásolás képessége
- Erős projektmenedzsment
- Kreativitás, innovatív szemléletmód
- Erős analitikus gondolkodásmód