www.cvonline.hu

DIGITÁLIS KAMPÁNYMENEDZSER GYAKORNOK - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 546 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

DIGITÁLIS KAMPÁNYMENEDZSER GYAKORNOK

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot, aki egy lelkes, ambiciózus és tanulni vágyó gyakornok, kivel hosszú távon lehet gondolkodni.

Feladatok:

  • hazánk legnagyobb hirdetőinek kampányainak kezelése
  • riportolás a kampányteljesítményről
  • kampány optimalizálása a legjobb teljesítmény eléréséhez
  • adminisztráció
  • társügynökségekkel való kapcsolattartás
  • ügyfélmeetingeken való részvétel, a senior kollégák támogatása
  • prezentációk készítése

Fizetés: havi fix bér, melyről a felvételi során lehet érdeklődni

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony
  • Precíz munkavégzés
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kommunikatív személyiség
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete
  • Lelkes, precíz és proaktív

Munkaidő:

  • Heti minimum 25 óra, rugalmasan igazítva az egyetemhez

Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

E-mailben: az alábbi e-mail címen szakmai önéletrajzoddal. Tárgyba írd bele: KAMPÁNYMENEDZSERI_GYAKORNOK

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol