www.cvonline.hu

Digitális gyengeáramú műszerész

  • A hirdetés 596 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság

Távközlési Főnökség Budapest szervezete

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Berendezések rendszerbe illesztéséhez kapcsolatos feladatok végzése, a rendszertechnikába való beillesztések dokumentálásában részvétel.
  • A berendezésekben keletkezett hibák, rendellenességek meghatározása és megszűntetése.
  • Karbantartások végzése, felügyelete.
  • Berendezések telepítésében dokumentálásában részvétel.
  • Karbantartási és üzemeltetési hibák feltárásában és azok elhárításában, valamint a kapcsolódó technológiákon történő átvezetésben való részvétel.
  • Villamos és mechanikus gépek mechanikai rendszerbe illesztéséhez kapcsolatos feladatok, az ehhez tartozó rendszertechnikai feladatok dokumentálásában részvétel.

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség, műszerész vagy számítástechnikai műszerész szakképzettség
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő