www.cvonline.hu

Digitális gyengeáramú műszerész

  • A hirdetés 970 napja lejárt

„Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

 A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Budapesti Területi Igazgatóság távközlési szakterülete

munkatársat keres

digitális gyengeáramú műszerész

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Részt vesz a távközlési szakterület által kezelt átviteltechnikai berendezések felügyeletében, hibaelhárításában.
  • Végzi az optikai hibahelyek mérését, kötését.
  • Ellátja az adathálózati (Cisco, Telindus, Alcatel) berendezések felügyeletét, hibaelhárítását.
  • Beszámolót készít napi és heti rendszerességgel a végzett tevékenységekről.
  • A feladat és munkakör ellátásához, illetve a munkavégzéshez kötődő nyilvántartó rendszerek adatainak naprakészségét biztosítja.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Középfokú állami iskolai végzettség, műszerész vagy számítástechnikai műszerész szakképzettség,
  • Alapfokú távközlési vizsga,
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete,
  • CCNA, CCNP Cisco képzés,
  • Energiaellátási berendezések ismerete,
  • GSM-R hálózat ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt
  • Munkatársaink szakmai fejlődését széleskörű képzési lehetőséggel támogatjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr