www.cvonline.hu

Digitális gyengeáramú műszerész (Celldömölk)

  • A hirdetés 832 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Szombathelyi Területi Igazgatósága munkatársat keres

Digitális gyengeáramú  műszerész (Celldömölk)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Berendezések rendszerbe illesztéséhez kapcsolatos feladatok végzése, a rendszertechnikába való beillesztések dokumentálásában részvétel.
  • A berendezésekben keletkezett hibák, rendellenességek meghatározása és megszűntetése.
  • Karbantartások végzése, felügyelete.
  • Berendezések telepítésében dokumentálásában részvétel.
  • Karbantartási és üzemeltetési hibák feltárásában és azok elhárításában, valamint a kapcsolatos technológiákon való átvezetésben való részvétel.
  • Villamos és mechanikus gépek mechanikai rendszerbe illesztéséhez kapcsolatos feladatok, az ehhez tartozó rendszertechnikai feladatok dokumentálásában részvétel.

Követelmények:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség: műszerész vagy számítástechnikai műszerész szakképzettség
  • 6 hónap szakmai tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Celldömölk

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő