www.cvonline.hu

Digitális gyengeáramú műszerész (Békéscsaba) pozícióba

  • A hirdetés 611 napja lejárt

 A MÁV Zrt. munkatársat keres

 Digitális gyengeáramú műszerész (Békéscsaba)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A szervezeti egység területén üzemelő valamennyi típusú digitális berendezés,              GSM-R rendszer és a GSM-R antenna tornyokon (30 m magasban) elhelyezett részegységek, alkatrészek technológiai és műszaki utasításokban előírt módszer és időciklus szerinti vizsgálatainak végrehajtása, ennek eredményétől függő további munkafázisok beiktatása és elvégzése.
  • Ellenőrzi a GSM-R rendszer antenna tornyokon elhelyezett digitális szerkezeti elemek működési és áramköri paramétereit, műszaki állapotát, szükség esetén korrigálja a beállításokat, hiba esetén behatárolja a hibák helyét, felméri és jelzi a javításhoz, hibaelhárításhoz szükséges anyagokat, eszközöket, elvégzi a hibás egységek, eszközök cseréjét.
  • Szakmai körébe tartozó hibaelhárítási, karbantartási és javítási munkafolyamatok során a munkába vett berendezések szerkezeti elemeit betöltött feladatuk szerint átvizsgálja, értékeli.
  • Felméri a kezelőszemélyzet által kezelt berendezések sértetlenségét, az iránymutatást adó feliratok állapotát, a berendezésekhez tartozó tartozékok helyzetét, megvizsgálja állapotukat, szükség esetén pótlást igényel.
  • Elvégzi a szakmai szabályzatokban előírt és munkájához kapcsolódó műszaki és esemény dokumentálást, a mérési eredmények lejegyzését, azok előírások szerinti továbbítását, a berendezésen végzett javításokat az előírt módon dokumentálja.

Követelmények:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség- érettségi
  • szakirányú műszerész szakképesítés ( elektronikai/ elektrotechnikai)
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Alpinista vizsga a magasban végzett munkához
  • HITECH vizsga
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzési hely: Békéscsaba

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 27.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő